Referencje

NOMAX TRADING Sp. z o.o.

"Współpracę z Grupą Maris rozpoczęli śmy w 2004 roku. W tym okresie zrealizowaliśmy wspólnie wiele kampanii reklamowych naszych produktów. Ponad 6 lat współpracy zaowocowało opracowaniem profesjonalnych materiałów reklamowych dostosowanych ściśle do naszych indywidualnych potrzeb.

Specyfika naszej branży – produkcja opakowań dla przemysłu spożywczego - wymagała nakręcenia filmu instruktażowego dla naszych klientów. Projekt realizowaliśmy w kilku etapach. Iza i Marek Święs wykazali się dużą elastycznością i otwartością podczas naszej współpracy. Równocześnie zaproponowane etapy projektu, pomysły w trakcie realizacji materiału były dla nas bezcenne. Grupa Maris posiada duże doświadczenie w branży i zapewnili kompleksowe usługi w trakcie kręcenia filmu od scenariusza, poprzez dobór tekstu, lektora, kilkakrotne kręcenie materiału, korekty, po spójną kampanię marketingową.

Nowy materiał zaprezentowaliśmy w tym roku na międzynarodowych targach branżowych we Frankfurcie IFFA Messe. Z uwagi na międzynarodowy charakter naszej działalności przygotowaliśmy 4 wersje językowe naszego filmu: polską, angielską, niemiecką i rosyjską.

Nasi klienci ocenili film bardzo pozytywnie. Wyrażali uznanie dla profesjonalnej techniki i jakości. Opracowany materiał przełożył się bezpośrednio na wzrost sprzedaży naszych opakowań.

Grupa Maris to zespół kreatywnych i zaangażowanych osób. Przez ich projekty przemawia pasja i wyjątkowe umiejętności i doświadczenie. Inspirują naszą firmę do wielu nietuzinkowych rozwiązań, sprawiając, że zdecydowanie wyróżniamy się wśród naszej konkurencji.

 

Bazując na dotychczasowej współpracy z Grupą Maris z przekonaniem polecamy jej usługi."

 

Anna Domagała

Członek Zarządu

zobacz plik referencji 

 

 

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

"Firma MARIS w osobach Izabeli i Marka Święs oraz ich zespołu realizowały dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach serwis internetowy oparty na systemie zarządzania treścią NIEZAWODNI.CMS.

W trakcie realizacji zlecenia, firma wykazywała się zarówno kreatywnością proponowanych rozwiązań jaki solidnością oraz otwartością na zmiany występujące już w czasie prac wykonawczych.

Wysoki poziom techniczny oraz zaangażowanie całego zespołu realizującego projekt, wpłynęły na szybkie i sprawne zakończone sukcesem zrealizowanie zlecenia. 

Zarówno strona WWW jak i programu nią zarządzającego, wykonana została zgodnie z wszelkimi wymogami sztuki informatyki internetowej oraz naszymi oczekiwaniami.

Prosty  i czytelny sposób zarządzania stroną powoduje, że osoby nad nią pracujące sprawnie i szybko wprowadzają zmiany, a strona stała się skutecznym narzędziem komunikacji z naszymi Beneficjentami i bogatym źródłem wszelkich informacji o Funduszu.

Opieka posprzedażowa realizowana jest w oparciu o bardzo dobrą komunikację oraz szybką reakcję na każdy sygnał pojawiający się od kluczowych użytkowników."

 

Zbigniew Wieczorek

Dyrektor Administracyjny

zobacz plik referencji 

 

 

PULVERIT POLSKA Sp. z o.o.

"Grupa MARIS współpracuje z naszą firmą od 4 lat. W czasie trwania współpracy zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów realizowanych przez Panią Izabelę Święs w zakresie zarówno projektowania graficznego jak i wykonania wysokiej jakości materiałów drukowanych, całościowej pracy koncepcyjnej i kampanii w poszczególnych latach. Firma wykonała dla nas wysokiej jakości prezentację multimedialną z wykorzystaniem najnowszych technologii mediowych prezentującą informacje dla naszych aktualnych i przyszłych Klientów. Prezentacja była alternatywą dla folderu w postaci drukowanej, który w naszej branży ulega szybkiej dezaktualizacji ze względu na błyskawicznie zmieniający się asortyment. Prezentacja spełniła swoje zadanie w pełnym wymiarze stąd też polecamy współpracę z Grupą MARIS oraz zaproszenie firmy do kompleksowej obsługi przedsiębiorstwa."

 

Grzegorz Grzesiczak

Dyrektor Handlowy

zobacz plik referencji

 

 

PEC Bytom Sp. z o.o.

"Informujemy, że firma MARIS Marek Święs Oddz. Skankolor.pl w Katowicach przy ul. Kochanowskiego 12 wykonala dla nas w roku 2009 indywidualny serwis internetowy oparty na oprogramowaniu NIEZAWODNI.CMS System.

W ramach projektu opracowano miedzy innymi: nowy layout strony oraz BIP, strukturę logiczną serwisu umożliwiającą samodzielną edycję strony poprzez CMS, galerie, statystyki, formularze kontaktowe, mechanizm komunikatów alarmowych, banery oraz kalkulator energetyczny.

Zadanie zostało wykonane dobrze i terminowo, a wykonana strona dostępna pod adresem www.pec.bytom.pl pracuje dotychczas niezawodnie."

 

Zofia Wachowska

Członek Zarządu

zobacz plik referencji