niezawodni .cms

System nasz zakłada tworzenie funkcjonalności bezpośrednio na potrzeby użytkownika dlatego część modułów jest pisanych lub dostosowywanych do wymagań zamawiającego.

Proponujemy Państwu intuicyjny, prosty i funkcjonalny system do zarządzania treścią WWW NIEZAWODNI.CMS

Strony przez nas tworzone oparte są na technologii CMS co pozwala Klientowi na samodzielne wprowadzenie zmian w treści strony bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej. W ramach pakietu przeprowadzane jest bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi NIEZAWODNI.CMS.

 

Przy tworzeniu systemu zarządzania treścią NIEZAWODNI.CMS od samego początku przyświecał nam cel zapewnienia Klientowi aplikacji, która swoją funkcjonalnością zapewni komfort i bezpieczeństwo zarządzania informacją firmy bez ryzyka wprowadzania zmian niezgodnych z założeniami projektowymi tworzonych serwisów WWW.

 

Dlatego, poza szeregiem możliwości wprowadzania zmian przez użytkownika założyliśmy, że system powinien posiadać pewne ograniczenia, które zablokują „fantazję” poszczególnych użytkowników, a co za tym idzie zapewnią stałość założonego przez twórców wyglądu strony, zgodnego z ogólnie przyjętą polityką Public Relations firmy.

 

Oczywiście system pozwala użytkownikowi o bardzo szerokim zakresie uprawnień na wprowadzanie takich zmian, jednak możliwości takich nie zaleca się nadawać każdemu z użytkowników.

 

Aplikacja nasza zakłada tworzenie funkcjonalności bezpośrednio na potrzeby użytkownika dlatego część modułów jest pisanych lub dostosowywanych do wymagań zamawiającego. Takie rozwiązanie zakłada co prawda nieco dłuższy czas realizacji zlecenia niemniej jest sposobem na optymalne dostosowanie aplikacji do potrzeb Klienta.

 

Jesteśmy zespołem kilkunastoosobowym pozwalającym na niezależne prowadzenie prac w następujących obszarach:

  • wygląd grafiki na stronie
  • tworzenie elementów flashowych
  • zapewnienie optymalnego usability serwisu
  • tworzenie dedykowanej aplikacji z interfacem dostosowanym do potrzeb redaktorów
  • tworzenie kodu strony

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego oprogramowania.