WERSJE JĘZYKOWE STRON

System NIEZAWODNI.CMS pozwala na rozbudowę nieograniczonej ilości wersji językowych. Ponieważ z doświadczenia wiemy, że czasem serwisy www w wersjach językowych róznią się od serwisu matki a czasem są identyczne nasze rozwiązanie pozwala na różne rozwiązania pod tym względem.

 

Proponujemy zatem następujący sposób budowania wersji językowych:

 

1. Po stworzeniu kompletnej wersji serwisu podstawowego generujemy lustrzane odbicia dla wersji językowych. Pozwala to na orientację Klienta jakie części serwisu w jakim miejscu się znajdują i to rozwiązanie niezmiernie ułatwia wypełnianie treścią poszczególnych wersji językowych nawet dla osób, które nie posiadają biegłych umiejętności językowych.

 

2. Kolejnym krokiem jest usunięcie z serwisu elementów, które w wersji językowej nie występują. Powstaje wtedy wersja uboższa ale z pewnością jesteśmy w stanie bardzo szybko wychwycić niepotrzebne treści, jednocześnie mając pewność, że zostało zamieszczone wszystko co w wersji językowej znaleźć się powinno.

 

3. Jeśli strona wymaga wspomagania tłumaczy językowych poszczególnych wersji następuje automatyczne uruchomienie korespondencji do tlumacza danego języka w postaci wygenerowania poczty z treścią danego artykułu.